Kiek plėvelės reikia automobilio apklijavimui ?

Kad tai sužinoti, automobilį reikia apmatuoti.

 

kapot4

Variklio dangtis

Variklio dangčio plotį AB matuojame plačiausioje vietoje.
Taško C vietą randame pridėjus liniuotę,arba iš akies.
Svarbu nesuklysti,kad plėvelės užtektu kampams.
Prie AB išmatavimo pridedam 15-20 cm, kad galima būtų prilaikyti iš kraštų. Esant galimybei, prie CD išmatavimo reikia pridėti keletą centimetrų.

 

stogas4

Stogas
AB ilgį matuojame pagal stogo centrą ir pridedame 15 centimetrų. Plotį CD matuojame pagal priekinį stiklą ir pridedame keletą centimetrų.

 

bagazine4

Bagažinė
Matuojame tokiu pačiu principu kaip ir variklio dangtį.

 

sparnas4

Sparnas
Ilgį AB matuojame pačioje plačiausioje sparno vietoje ir pridedame 10 centimetrų. Sparno aukštis CD daugelyje automobilių neviršija 76 cm. Todėl nukirpus nuo rulono (kurio aukštis 1,52 merto) plevelės atraižą AB+10 cm ir padalinus jį perpus, gausime plevelės atraižus abiem sparnams.

 

sonas44

Šonai
Matuojame šoną pačioje plačiausioje vietoje, kaip parodyta paveiksliuke. Prie AB pridedame 20-30 cm, tam kad atskirti duris. Prie CD pridedame 10 cm.

 

bamperiai4

Bamperiai
Matuojame bamperius plačiausiose jų vietose. Kaip ir sparnų atveju, CD daugelyje automobilių neviršija 76 cm. Todėl nukirpus plėvelės atraižą, ilgesnio bamperio ilgio, mes gausime plėvelės atraižą abiems bamperiams.

 

VSio4

Sudėjus kartu visas AB atraišas su pridėtais cm, sužinosime kiek bėginių metrų plėvelės mums reikia. Smulkias detales, tokias kaip rankėnėlės, veidrodžiai ir kt. matuoti nereikia. Joms pilnai užteks likusių atraižų.