Apsauginė plėvele automobiliui padės maksimaliai apsaugoti automobilio paviršių nuo akmenukų, įbrėžimų, šakų, spygliuotų krūmų, prekybos centro vežimėlių. Nuo šalia stovinčių automobilių vairuotoju, kurie tranko durimis į Jūsų automobilio šoną  ir nuo kitų vandalų, kurie tyčia arba netyčia gali apgadinti Jūsų automobilį.
Image

Hexis Bodyfence - skaidri plėvele su klijų padengimų, specialiai sukurta automobilio kėbulo apsaugai. Puikios smūgius sugeriančios savybės apsaugos jūsų automobilio kėbulą nuo apdaužymo akmenukais, vabzdžiais, automobilio durimis, šepečiais ir pan. Patobulintas paviršiaus slydimas.

Storis: 150 µm

Tarnavimo laikas: iki 7 metu

Image

 Stek DynoShield - krištolo skaidrumo apsauginė plėvele automobiliui, pagaminta naudojant unikaliąja Stek medžiagą. Viršutinis sluoksnis „HYDROphobe®“ suteikia ypač gerą blizgesį, ir ilgaamžiškumą. Automobilis atrodys kaip ka tik nuvaškuotas, bet be jokio vaško. Plėvele yra atspari akmenukams, įbrėžimams, plovyklos šepečiams.

Storis: 150 µm

Tarnavimo laikas: 10 metų

Image

Xpel Ultimate PLUS

Storis: 160 µm

Tarnavimo laikas: 10 metų

Preciziškas tikslumas

Mes naudojame pažangiausias programas, kad visi mūsų gaminami ploterioti apsauginiai lipdukai tobulai atitiktų automobilio išmatavimų ir kėbulo linijų.